UK

вул. Троїцька 54

Камуфлювання чоловічої сивини

Камуфлирование седины в ОдессеВиглядати стильно, ефектно та модно – можливоу будь-якому віці! Сивина – більше не завада для тих, хто обирає максимально природний колір волосся без застосування традиційного фарбування! Усунути сивину у чоловіків в Одесі без зовнішнього натяку на фарбування допоможуть фахівці нашого барбершопу за допомогою процедури камуфлювання.

Особливості камуфлювання чоловічої сивини

Камуфлювання чоловічої сивини доступне для клієнтів з будь-яким типом волосся незалежно від їхнього природного кольору. Послуга відрізняється від звичного фарбування або колорування, застосуванням спеціально розроблених складів, які зафарбовують лише сивину, не впливаючи на пігмент власного волосся. Тому не варто боятись зміни природного кольору волосся надалі або появи межі біля коріння волосся,яке відросло і камуфльованим волоссям,вибираючи камуфлювання волосся у чоловіків в Одесі в нашому барбершопі.

Камуфлювання сивини дозволяє впоратися з появою сивого волосся у будь-якій кількості. Для процедури використовується безпечна крем-фарба фірми Alpha Home, яка не шкодить волоссю та шкірі голови, тому що не містить у своєму складі аміак. Засіб розроблений спеціально для чоловіків і представлений натуральними відтінками.

Як проходить процедура камуфлювання сивини

Зафарбовування сивини проводиться з використанням барвників, які були розроблені спеціально для сильної статі. Перед процедурою спеціаліст за допомогою палітри підбирає необхідний колір та відтінок. Шкіра на межі з волосяною частиною голови обробляється кремом. Далі фарба замішується та наноситься безпосередньо на волосся. Залежно від бажаної насиченості результату, склад тримається на голові від 15 до 30 хвилин. Після цього ретельно змивається. Фарба не залишає слідів на шкірі. Ефект добре зберігається до 4 тижнів! Термін збереження кольору залежить від частоти миття голови, відвідування басейну або водних процедур та дії солоної морської води. Камуфлювання сивини в центрі Одеси в нашому барбершопі дозволяє отримати ефект натурального кольору, а також гарантує його рівномірний догляд при змиванні.

Крім цього, камуфлювання – це простий та ефективний спосіб не відмовлятися від красивої та стильної зачіски чи укладання, зберігаючи натуральний колір. Довіряти перукарські послуги варто справжнім професіоналам. Для вас у нас працюють чудові майстри та діють відмінні ціни на камуфлювання сивини в Одесі.

Ціна на камуфлювання сивини в Одесі.

Барбер……….₴ 400   Топ барбер……….₴ 400   Старший Топ барбер……….₴ 400

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Косметика світових брендів
Безпека та дезінфекція
Професійне обладнання
Якісний сервіс
Зручне розташування
Безкоштовний бар
НАШІ СЕРТИФІКАТИ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ