UK

вул. Троїцька 54

Дитячі стрижки для хлопчиків в Одесі

Деякі батьки хлопчиків чомусь вважають, що модні зачіски – це прерогатива дівчаток. Стиль та бажання доглядати за собою, дитині потрібно щеплювати з ранніх років, незалежно від статі. І найкраще це робити на прикладі тата. Дитячі стрижки для хлопчиків виконуються в барбершопі. Заклад призначений виключно для чоловіків. Це своєрідний клуб чоловічого відпочинку та перевтілень. На початку минулого століття представники сильної статі мали традицію відвідування таких закладів. У барбершопах чоловіки мають змогу розслабитись і привести до ладу волосся і бороду. Мода на такі заклади знову повертається.

Модні стрижки для батька та сина у барбершопі Lions Legacies

Стрижка батька та сина в Одесі доступні всім представникам сильної статі, незалежно від віку. Не втрачайте нагоди зробити гарну зачіску і чудово провести час.

Дитяча стрижка у барбершопі Одеси дозволить дитині наблизитися до батька. Спільно проведений час у рази підвищує цінність такої послуги.

Відвідування барбершопа може стати для тата та сина сімейною традицією.

  • У барбершопі стрижуть дітей, які здатні витримати у кріслі потрібний час, навіть якщо це маленькі діти. Дитячими вважаються стрижки до 12 років.
  • Поки майстер «чаруватиме» над процесом, дитина може спілкуватися з татом, дивитися мультики, пити смачний какао.
  • Батькові та синові вимиють голову, проведуть сушку, укладання.
  • Майстер зробить все дуже дбайливо мамі не варто хвилюватись за дитину.

Співробітники барбершопа мають великий досвід роботи з дітьми. Дитині все сподобається і наступного разу, вона вже сама приведе тата в барбершоп.

Ціни на дитячі стрижки в барбершопі Lions Legacies

Барбер……….₴ 350   Топ барбер……….₴ 350   Старший Топ барбер……….₴ 350

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Косметика світових брендів
Безпека та дезінфекція
Професійне обладнання
Якісний сервіс
Зручне розташування
Безкоштовний бар
НАШІ СЕРТИФІКАТИ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ