UK

вул. Троїцька 54

Фарбування бороди в Одесі

Камуфлирование бороды в ОдессеКрасива борода – це розкішне доповнення до вигляду чоловіка, що підкреслює силу та шляхетність її власника. Але що робити, якщо з’явилася сивина або не подобається природний колір волосся, що обрамляє підборіддя? Цю проблему легко усунути. Для чоловіків спеціально розроблена процедура — камуфлювання, яка дозволяє виправити недоліки, зробити бороду рівномірною за густотою та кольором, привабливою та акуратною.

Фарбування бороди в Одесі здійснюється у барбершопі Lions Legacies.

Навіщо проводять камуфлювання бороди в Одесі?

Послуга камуфлювання бороди у центрі Одеси – це не просте зафарбовування сивої бороди та вусів. Технологія відрізняється від звичайного фарбування тим, що використовуються безаміачні тоніки та барвники натуральних кольорів. Застосування кращих брендів, таких як крем-фарба фірми Alpha Home та інші, дозволяє:

  • уникнути алергії;
  • досягти потрібного відтінку, незмінюючи природний колір волосся;
  • покращити структуру волосся.

Для того, щоб зафарбувати сивину, або просто зробити тонування, не потрібно багато часу.Послуга не забере багато вашого часу.

Особливості камуфлювання бороди у барбершопі Lions Legacies

Камуфлювання бороди у центрі Одеси у барбершопі Lions Legacies проходить у кілька етапів:

  • майстер вислуховує побажання клієнта та підбирає колір і тон;
  • контури бороди змащують кремом (створюючи захисну плівку для шкіри);
  • пензликом наноситься барвник, який витримується 5-15 хвилин на волоссі;
  • волосся ополіскується теплою водою і висушується.

Ефект тримається до місяця. Однак через надмірні водні процедури, відвідування басейну, цей термін може скоротитися. Зазвичай повторюють камуфляж через 4-5 тижнів.

Слід зазначити, що змивання кольору відбувається рівномірно і поступово, в результаті залишаючи вашу бороду у такому ж первісному вигляді, як і був, без змін.

Звичайно, цю процедуру можна зробити самостійно. Однак тільки досвідчений барбер,здатний правильно розрахувати час і кваліфіковано провести послугу, пофарбувавши волосся саме в той колір, який ідеально підійде клієнту.

Тому не ризикуйте. І якщо ви хочете позбавитися сивини на бороді в Одесі, звертайтеся до професійних майстрів. Вибирайте барбершоп Lions Legacies у центрі міста та записуйтесь на камуфляж.

Яка ціна на камуфлювання бороди в Одесі?

Барбер……….₴ 350   Топ барбер……….₴ 350   Старший Топ барбер……….₴ 350

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Косметика світових брендів
Безпека та дезінфекція
Професійне обладнання
Якісний сервіс
Зручне розташування
Безкоштовний бар
НАШІ СЕРТИФІКАТИ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ