UK

вул. Троїцька 54

Гоління голови і обличчя

Бритье опасной бритвой в ОдессеГоління голови у багатьох асоціюється з силою та мужністю. Подібний вид зачіски додасть впевненості у собі і безумовно приверне погляди протилежної статі. А сам процес гоління доставить насолоду, допоможе розслабитися та відпочити. Якщо ви вирішили підстригтися під нуль та різко змінити свій імідж, барбершоп Lions Legacies до ваших послуг. Поспішайте записатися до професійного барбера на голінні голови у центрі Одеси, і у ваше життя увірветься вітер змін!

Гоління голови: види та особливості процедури в Одесі

Існує кілька варіантів виконання цієї процедури:

  • Класичний – із застосуванням небезпечної бритви. Такий метод дозволить отримати, в результаті, ідеально гладку шкіру. Ця процедура сама по собі вже цілий ритуал, який дозволить не лише розслабитися та відпочити, а й викликає цілу гаму гострих відчуттів та підіймає рівень адреналіну. Шкіра попередньо розпарюється, обробляється піною для гоління або спеціальним милом для гоління з маслами, потім голиться небезпечною бритвою типу шавет.
  • За допомогою шейвера – сучасного аналога електричної бритви. Машинкою для стрижки барбер коротко стриже волосся, після чого шейвером обробляє всі ділянки голови до гладкого стану.Такий метод зручний, якщо на голові є родимки або шрами.
  • Комбінований варіант – поєднання небезпечної бритви та шейвера. Основна процедура виконується бритвою типу шавет, а складні місця допрацьовуються шейвером.

В усіх випадках шкіра голиться гладко, без вад. Завершальним етапом процедури є обробка кремами після гоління. Також проводиться дезінфекція спиртовими лосьйонами, зволоження шкіри з метою запобіганню подразненням.

Переваги гоління голови у нашому барбершопі в Одесі

Звертаючись до нашого барбершопа, будьте певні, що ви опинилися в надійних руках професіоналів. Вам надають послуги справжні майстри своєї справи з креативним мисленням, творчим підходом та неперевершеною майстерністю.

Крім цього:

  • ви потрапили в салон, де найкраще обладнання та високий рівень обслуговування;
  • ми використовуємо шейвери фірм Babyliss та Wahl, які також є у нас у продажу;
  • шавет заправляється одноразовим хромо-керамік-платиновим лезом,фірми Derby,на очах у клієнта;
  • застосовуються найякісніші засоби парфумерії та косметики найкращих світових брендів.

Гоління обличчя та голови в Одесі у барбершопі Lions Legacies – це якість та безпека!

Ціна на гоління обличчя та голови в Одесі

Барбер……….₴ 300   Топ барбер……….₴ 350   Старший Топ барбер……….₴ 400

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Косметика світових брендів
Безпека та дезінфекція
Професійне обладнання
Якісний сервіс
Зручне розташування
Безкоштовний бар
НАШІ СЕРТИФІКАТИ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

Лучший Барбершоп в Одессе!

Очень приятная атмосфера, а так же очень приятный коллектив. Всегда встречают с улыбкой, а выходишь сам с огромной улыбкой и топовый причёской. Спасибо, Lion legacies

Дмитрий Сафонов

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ